mobil: 0903 950 659 e-mail: info@jmprofiauto.sk adresa: Slovenského raja 25, Smižany

Profesionálne ALU disky, príslušenstvo, plechové disky

pneumatiky skladom, pneuservis Spišská Nová Ves, Smižany

Homologizované disky, dizajn a kvalita pre náročných

Ako si vybrať vhodné disky?

Zastavte sa priamo u nás, zatelefonujte nám alebo navštívte náš Facebookový profil.
Pozrite si tiež online konfigurátor, kde si môžete vybrat vhodnú kombináciu disku a vozidla zo všetkých aplikácií hliníkových diskov AEZ, DOTZ, DEZENT a ENZO. Kliknite na nasledujúci odkaz, uvidíte tam všetky možnosti a potom je už len na Vás, ktoré disky si vyberiete pre svoje auto.

#

Predstavujeme novinky diskov pre rok 2014

Ozanočovanie pneumatík

Bezpečnosť nadovšetko

Šaty robia človeka a kolesá robia auto, lenže zle sa obliecť nemusí byť až také nebezpečné, ako si vybrať zlé disky na auto.

Ak si kúpi motorista disky kolies, ktoré nie sú homologizované môže si poriadne skomplikovať život. V lepšom prípade môže dostať pokutu pri dôkladnej policajnej kontrole. Horšie však bude ak si poškodí auto alebo dokonca spôsobí nehodu.

Preto je dôležité si vyberať disky nielen podľa želaného dizajnu a výhodnej ceny. Podobne ako pri elektronických spotrebičoch, či iných výrobkoch, aj disky kolies musia mať platné homologizačné osvedčenia.

bezpečnostný identifikátor diskov

To potvrdzuje, že kupované disky spĺňajú všetky potrebné kvalitatívne a bezpečnostné kritéria pre predajv Slovenskej republike. Takéto disky sú právoplatné, schválené podľa zákona MDPaT SR č. 725/2004 Z.z., pre prevádzku na pozemných komunikáciach. Renomovaní výrobcovia ako napr. AEZ, ktorý ponúka disky pod označením AEZ, DOTZ, DEZENT a ENZO túto samozrejmú podmienku spĺňajú a ponúkajú tovar garantovanej kvality.


(O diskoch, o ich dôležitosti, o tom ako a kde si vybrať tie správne disky na vaše auto v relácii AUTO-SALÓN odvysielané na RTVS 13.4. 2014)

... viac foto na našom facebookovom profile

Pozor na necertifikované disky!

Motoristovi táto "maličkosť" môže ušetriť nemálo peňazí. Ak totiž spôsobí dopravnú nehodu s vozidlom, ktoré nemalo homologizované disky, môže mu napríklad poisťovňa odmietnuť poistné plnenie.

Výhody alu diskov oproti plechovým

Vyrábaju sa z ľahkých zliatin hliníka. Ich základná a najvýhodnejšia vlastnosť je nízka hmotnosť. Ľahšie disky znižujú celkovú veľkosť neodpruženej hmoty, čo sa pozitívne prejavuje na jazdných vlastnostiach vozidla. Taktiež pokles hodnôt zotrvacných síl rotujúceho kolesa zvyšuje dynamiku akcelerácie i brzdenia.

Prečítaje si tiež rady odoborného časopisu PNEU REVUE
AKTUÁLNE AKCIE!!!

TPMS FIT - Senzory na kontrolu tlaku v pneumatikách


Vyberte si ten správny disk


Hunter GSP 9700 - Svetová 1. v diagnostickom vyvažovaní kolies!

Exide - top autobatérie na trhu

Správne disky na vaše auto?

Už žiadne letáky a obrázky ...
U nás máme pre Vás viac ako 50 výstavených diskov.

Viac než 50 ks diskov na vyber len u nás Viac než 50 ks diskov na vyber len u nás Viac než 50 ks diskov na vyber len u nás Viac než 50 ks diskov na vyber len u nás Viac než 50 ks diskov na vyber len u nás Viac než 50 ks diskov na vyber len u nás Viac než 50 ks diskov na vyber len u nás Viac než 50 ks diskov na vyber len u nás Viac než 50 ks diskov na vyber len u nás Viac než 50 ks diskov na vyber len u nás Viac než 50 ks diskov na vyber len u nás Viac než 50 ks diskov na vyber len u nás Viac než 50 ks diskov na vyber len u nás Viac než 50 ks diskov na vyber len u nás Viac než 50 ks diskov na vyber len u nás Viac než 50 ks diskov na vyber len u nás Viac než 50 ks diskov na vyber len u nás
AEZ NEMESIS v SNV!
AEZ NEMESIS UŽ AJ V SPIŠSKEJ NOVEJ VSI! AEZ NEMESIS UŽ AJ V SPIŠSKEJ NOVEJ VSI! AEZ NEMESIS UŽ AJ V SPIŠSKEJ NOVEJ VSI! AEZ NEMESIS UŽ AJ V SPIŠSKEJ NOVEJ VSI! AEZ NEMESIS UŽ AJ V SPIŠSKEJ NOVEJ VSI! AEZ NEMESIS UŽ AJ V SPIŠSKEJ NOVEJ VSI! AEZ NEMESIS UŽ AJ V SPIŠSKEJ NOVEJ VSI! AEZ NEMESIS UŽ AJ V SPIŠSKEJ NOVEJ VSI!

Rovnanie a opravy diskov
rovnanie a opravy diskov rovnanie a opravy diskov rovnanie a opravy diskov rovnanie a opravy diskov rovnanie a opravy diskov


Autobazár AUTOVIA.sk Agentúra PROFIT, Spišská Nová Ves Espra Bagetéria SUN FOOD - bagety, hamburger, hot-dog, placky, gofry - Sp. Nová Ves
royaltaxi international airport taxi service,preprava na letiska /></a>
<a href=Komínové systémy Autofólie SNV