mobil: 0903 950 659 e-mail: info@jmprofiauto.sk adresa: Slovenského raja 25, Smižany

Na 46. ročníku Essen Motor Show AEZ predstavil nové dizajny diskov pre rok 2014.
Ponúkame Vám exkluzívny prehľad všetkých 9-tich dizajnov aj s rozmermi v ktorých budú dostupné na trhu.

AEZ 2014 – prémiová značka pre výnimočné autá

AEZ Cliff

Športový dizajn od malých vozidiel až po SUV

AEZ Cliff

Populárny nemecký výrobca hliníkových diskov AEZ prichádza s titulným hliníkovým diskom ako asertívnym a nápadným pútačom pre vodičov, ktorí chú kombinovať to, čo je špeciálne s tým čo je dokonalé.
Dynamický AEZ Cliff, vo svojich ôsmich rozmeroch medzi 16 a 21 palcov, zodpovedá väčšine vozidiel. Či už je to malé mestské auto ako Mini Coupé alebo elegantné prémiové auto, ako je Audi A6/A7 alebo SUV ako BMW X3, X5 a X6 - AEZ Cliff im prepožičiava športový a elegantný vzhľad, ktorý je vždy prekvapujúci.
Vo svojich veľkých rozmeroch, maximálne konkávnym dizajnom perfektne sedí na SUV od BMW, špeciálne na X5 a X6. Nový dizajn tohto hliníkového disku je taktiež v súladi s exkluzívnymi autami ako Audi A7 a BMW 5 ale taktiež je určený aj pre kompaktné vozidlá ako VW Golf alebo Audi A3.

AEZ Cliff

Rozmery:
4-dierové: 7x16", 7x17"
5-dierové: 7x16", 7x17", 8x17", 8x18", 8x19", 8.5x19", 9.5x19", 9x20", 10x21", 11.5x21"
Lakovanie: Titánový lesk

AEZ Cliff dark

Tmavé prevedenie zvýrazňuje štýl moderného auta

AEZ Cliff dark

S novým hliníkovým diskom Cliff dark prichádza renomovaný nemecký výrobca hliníkových diskov ako s asertívnym a výrazným lákadlom. Vodiči ktorí hľadajú niečo špeciálne v kombinácii s perfektným ocenia športový a elegantný vzhľad AEZ Cliff dark. Vďaka ôsmim rozmerov (od 16 do 21 palcov) tento dynamický, sebavedomý vzhľad sedí na množstvo modelov automobilov. Môžu nimi byť malé mestké automobily ako Mini Coupé ale aj elegantné prémiové vozidlá ako Audi A6/A7 alebo na SUV ako BMW X3, X5 alebo X6 - výnimočný Cliff dark je vždy pravým lákadlom.

AEZ Cliff dark

Rozmery:
4-dierové: 7x16", 7x17"
5-dierové: 7x16", 7x17", 8x17", 8x18", 8x19", 8.5x19", 9.5x19", 9x20", 10x21", 11.5x21"
Lakovanie: leštená čelná plocha / čierne lakovanie

AEZ Yacht dark / Yacht dark SUV

Výkonná elegancia - teraz aj v čiernej farbe

AEZ Yacht dark / Yacht dark SUV

Dynamika a exkluzivita sú dôležité nielen pokiaľ ide o jachty. Pre zaistenie čo najlepšieho vybavenia na súši, prichádza výrobca prémiových diskov AEZ s dizajnom, ktorý stanovuje nové ciele. AEZ Yach a AEZ Yacht SUV s titánovým leskom inšpirovali nejedného vodiča a mnoho automobilov. - od módnych kompaktných vozidiel až po elegantné limuzíny a veľké SUV-čka. Teraz je tento disk dostupný aj vo výraznom lesklom čiernom prevedení.
S čiernym lesklým lakovaním podčiarkuje disk silný a športový vzhľad množstva kompaktných vozidiel ako VW Golf alebo Mercedes A-Class alebo Audi A3. Pre väčšie vozidlá AEZ prináša špeciálny disk v rovnakom dizajne: AEZ Yachd dark SUV.
V rozmeroch od 18 až do prestížnych 21 palcov a vždy prefektne pasujúci pre 4 kolky ako BMW X5, VW Touareg alebo Audi Q5.

AEZ Yacht dark

Rozmery: 7x16", 7.5x17", 8x18"
Lakovanie: čierne lakovanie

Yacht dark SUV

Rozmery: 8.5x18", 8.5x19", 9x20", 10x21"
Lakovanie: čierne lakovanie

DOTZ Shift

Prepnite na vyšší stupeň

DOTZ Shift

Dotz Shift prináša športový vzhľad pre kompaktné vozidlá a vozidlá strednej triedy.
Skladá sa zo siedmych tenkých lúčov v tvare hviezdy, čím zdôrazňuje ľahkosť a agresivitu. K závodnému duchu prispieva aj hlboký ráfik. Hlboko osadená krytka šetrí hmotnosť a zároveň umožňuje 4 a 5 dierovú rozteč bez toho, aby bol ovplyvnený dizajn disku.
Disk je testovaný skúškou ABE v rozmere od 15“ do 19“ a je vhodný pre montáž snímačov tlaku (TPMS).

DOTZ Shift

Rozmery: 6.5x15", 7x16", 7x17", 8x18", 8x19"
Lakovanie: čierne lakovanie / leštený límec

DOTZ Shift pinstripe red

Dotyk zla

DOTZ Shift pinstripe red

Dotz Shift prináša športový vzhľad pre kompaktné vozidlá a vozidlá strednej triedy. Skladá sa zo siedmych tenkých lúčov v tvare hviezdy, čím zdôrazňuje ľahkosť a agresivitu.
K závodnému duchu prispieva aj hlboký ráfik. Hlboko osadená krytka šetrí hmotnosť a zároveň umožňuje 4 a 5 dierovú rozteč, bez toho, aby bol ovplyvnený dizajn disku.
Športovo orientovaný Shift pinstripe red je zdobený červeným lakovaným stripom v záreze vonkajšieho ráfiku disku.
Červený strip a červený nápis v stredovej krykte kompletne dokončujú celkový vzhľad disku. Disk je testovaný skúškou ABE v rozmere od 16“ do 19“ a je vhodný pre montáž snímačov tlaku (TPMS).

DOTZ Shift pinstripe red

Rozmery: 7x16", 7x17", 8x18", 8x19"
Lakovanie: čierne / červený lakovaný pruh

DOTZ Shift shine

Lesklé zvýraznenie

DOTZ Shift shine

Dotz Shift prináša športový vzhľad pre kompaktné vozidlá a vozidlá strednej triedy.
Skladá sa zo siedmych tenkých lúčov v tvare hviezdy, čím zdôrazňuje ľahkosť a agresivitu. K závodnému duchu prispieva aj hlboký ráfik. Hlboko osadená krytka šetrí hmotnosť a zároveň umožňuje 4 a 5 dierovú rozteč bez toho, aby bol ovplyvnený dizajn disku.
O elegantný vzhľad Shift shine sa stará vysoko leštené lakovanie (High gloss), kt. kladie dôraz na okraje lúčov a kt. zvyšuje trojrozmerné štuktúry dizajnu. Disk je testovaný skúškou ABE v rozmere od 15“ do 19“ a je vhodný pre montáž snímačov tlaku (TPMS).

DOTZ Shift shine

Rozmery: 6x15",7x16", 7x17", 8x18", 8x19"
Lakovanie: titánový lesk

DOTZ Fast Fifteen dark

Prvotriedny disk s diabolským vzhľadom

DOTZ Fast Fifteen dark

High-end s hriešnym dotykom - to je nový matný čierny Dotz Fast Fifteen dark. Tvrdý a agresívny tvar, päť dierového disku kombinuje priame línie s plným kontrastom. Tenké lúče elegantného dizajnu dodávajú disku ľahký vzhľad a agresivitu. Pridaný asymetrický vzhľad v každej tretine 15 lúčového disku vytvára v pravom svetle zaujímavý trojdimenzionálny efekt.
DOTZ Fast Fifteen dark je pripravený na použitie snímačov tlaku v pneumatikách (TPMS).

DOTZ Fast Fifteen dark

Rozmery: 8x17", 8x18", 8x19"
Lakovanie: matné čierne

DOTZ Freeride si

Ukáž svoju farbu

DOTZ Freeride si

Celoročný disk Freeride si so svojimi piatimi lúčmi a lesklým strieborným lakovaním je skutočný pútač pre oči. Dynamická konštrukcia s asymetrickými konštrukčnými prvkami na vonkajšom okraji a minimalistické štruktúry mu dodávajú športový charakter.
S lesklým strieborným lakovaním disk robí perfektný dojem v každom počasí. Freefide si je vždy stýlový - ako v lete, tak aj v zime. Disk bol testovaný ABE a je pripravený na montáž snímačov tlaku v pneumatikách (TPMS).

DOTZ Freeride si

Rozmery: 6,5x15", 7x16", 7,5x17"
Lakovanie: strieborné lakovanie

DEZENT TC dark

Cool a trendy po celý rok

DEZENT TC dark

Vďaka novému DEZENT TC dark, môžu vodiči odštartovať sezónu 2014 štýlovo vybavený. Dvojfarebný dizaj je jednoducho ohromujúci: súhra čiernych a leštených povrchov podčiarkuje dynamiku tohto disku. Svojím novým TC dark-om renomovaný výrobca hliníkových diskov DEZENT predstavuje inovatínu variantu klasického dvoj lúčového vzhľadu a prináša robustný a elegatný disk, ktorý musíte mať. Veľmi robustný a pripravený na montáž snímačov tlaku v pneumatikách, TC dark je ideálnym "spoločníkom na cesty" - po celý rok. Harmonizuje s mnohými modelmi automobilov ako je Golf VII, Kia Sportage alebo Škoda Octavia. Bol navrhnutý pre moderné vozidlá a je tak v pohode a taký trendy ako ktorékoľvek z nich.

DEZENT TC dark

Rozmery: 6,5x 15", 6,5x16", 7x17"
Lakovanie: leštená čelná plocha / čierne lakovanie

AKTUÁLNE AKCIE!!!

TPMS FIT - Senzory na kontrolu tlaku v pneumatikách


Vyberte si ten správny disk


Hunter GSP 9700 - Svetová 1. v diagnostickom vyvažovaní kolies!

Exide - top autobatérie na trhu

Správne disky na vaše auto?

Už žiadne letáky a obrázky ...
U nás máme pre Vás viac ako 50 výstavených diskov.

Viac než 50 ks diskov na vyber len u nás Viac než 50 ks diskov na vyber len u nás Viac než 50 ks diskov na vyber len u nás Viac než 50 ks diskov na vyber len u nás Viac než 50 ks diskov na vyber len u nás Viac než 50 ks diskov na vyber len u nás Viac než 50 ks diskov na vyber len u nás Viac než 50 ks diskov na vyber len u nás Viac než 50 ks diskov na vyber len u nás Viac než 50 ks diskov na vyber len u nás Viac než 50 ks diskov na vyber len u nás Viac než 50 ks diskov na vyber len u nás Viac než 50 ks diskov na vyber len u nás Viac než 50 ks diskov na vyber len u nás Viac než 50 ks diskov na vyber len u nás Viac než 50 ks diskov na vyber len u nás Viac než 50 ks diskov na vyber len u nás

rovnanie a opravy diskov

Renovácie AL diskov čierna matná
ALU disk čierna matná ALU disk čierna matná ALU disk čierna matná ALU disk čierna matná ALU disk čierna matná ALU disk čierna matná ALU disk čierna matná ALU disk čierna matná ALU disk čierna matná ALU disk čierna matná ALU disk čierna matná
Renovacia al diskov strieborná metalíza
Renovacia al diskov strieborná metalíza Renovacia al diskov strieborná metalíza Renovacia al diskov strieborná metalíza Renovacia al diskov strieborná metalíza
Renovácie plechových diskov čierna lesklá
# # # # # # # #
Renovácie AL diskov na 4-kolky
Renovácie AL diskov na 4-kolky Renovácie AL diskov na 4-kolky Renovácie AL diskov na 4-kolky
Renovácie SUV diskov
Renovácie SUV diskov Renovácie SUV diskov Renovácie SUV diskov Renovácie SUV diskov
Rovnanie a opravy diskov
rovnanie a opravy diskov rovnanie a opravy diskov rovnanie a opravy diskov rovnanie a opravy diskov rovnanie a opravy diskov


Autobazár AUTOVIA.sk Agentúra PROFIT, Spišská Nová Ves Espra Bagetéria SUN FOOD - bagety, hamburger, hot-dog, placky, gofry - Sp. Nová Ves
royaltaxi international airport taxi service,preprava na letiska /></a>
<a href=Komínové systémy Autofólie SNV