Profesionálne ALU disky, príslušenstvo, plechové disky
ROVNANIE A OPRAVY DISKOV

disky

Pozrite si ONLINE konfigurátor, kde si môžete vybrat vhodnú kombináciu disku a vozidla zo všetkých aplikácií hliníkových diskov AEZ, DOTZ, DEZENT a ENZO.

Homologizované disky

DIZAJN A KVALITA PRE NÁROČNÝCH

Ako si vybrať vhodné disky?

Zastavte sa priamo u nás, napíšte alebo zatelefonujte nám.
Pozrite si tiež online konfigurátor, kde si môžete vybrat vhodnú kombináciu disku a vozidla zo všetkých aplikácií hliníkových diskov AEZ, DOTZ, DEZENT a ENZO.
Kliknite na nasledujúci odkaz, uvidíte tam všetky možnosti a potom je už len na Vás, ktoré disky si vyberiete pre svoje auto.

Bezpečnosť nadovšetko

Šaty robia človeka a kolesá robia auto, lenže zle sa obliecť nemusí byť až také nebezpečné, ako si vybrať zlé disky na auto.

Ak si kúpi motorista disky kolies, ktoré nie sú homologizované môže si poriadne skomplikovať život. V lepšom prípade môže dostať pokutu pri dôkladnej policajnej kontrole. Horšie však bude ak si poškodí auto alebo dokonca spôsobí nehodu.

Preto je dôležité si vyberať disky nielen podľa želaného dizajnu a výhodnej ceny. Podobne ako pri elektronických spotrebičoch, či iných výrobkoch, aj disky kolies musia mať platné homologizačné osvedčenia.

To potvrdzuje, že kupované disky spĺňajú všetky potrebné kvalitatívne a bezpečnostné kritéria pre predajv Slovenskej republike. Takéto disky sú právoplatné, schválené podľa zákona MDPaT SR č. 725/2004 Z.z., pre prevádzku na pozemných komunikáciach. Renomovaní výrobcovia ako napr. AEZ, ktorý ponúka disky pod označením AEZ, DOTZ, DEZENT a ENZO túto samozrejmú podmienku spĺňajú a ponúkajú tovar garantovanej kvality.

oznacenie-disky-big

ROVNANIE A OPRAVY DISKOV

Vykonávame odborné opravy diskov.

  • zváranie,
  • striekanie,
  • pieskovanie ,
  • lakovanie,
  • kompletná renovácia diskov.

VÝHODY ALU DISKOV OPROTI PLECHOVÝM

Vyrábaju sa z ľahkých zliatin hliníka. Ich základná a najvýhodnejšia vlastnosť je nízka hmotnosť. Ľahšie disky znižujú celkovú veľkosť neodpruženej hmoty, čo sa pozitívne prejavuje na jazdných vlastnostiach vozidla. Taktiež pokles hodnôt zotrvacných síl rotujúceho kolesa zvyšuje dynamiku akcelerácie i brzdenia.

Dávajte si pozor na to čo kupujete!

POZOR na necertifikované disky

Motoristovi táto „maličkosť“ môže ušetriť nemálo peňazí. Ak totiž spôsobí dopravnú nehodu s vozidlom, ktoré nemalo homologizované disky,
môže mu napríklad poisťovňa odmietnuť poistné plnenie.

Vyberte si overenú kvalitu, vyberte si J&M PROFI AUTO, pneuservis v Smižanoch, ktorý dá vášmu vozidlu nový nádych a veľa bezpečných kilometrov navyše.

© 2022 J&M Profi Auto. All Rights Reserved.

hore